Кюстендилски свободен форум

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кюстендилски свободен форум

Сайт за приятно изкарване на свободното време

ТОЧНО ВРЕМЕ:

Latest topics

» Честит рожден ден Бате!
Ах мъжете.... Icon_minitimeСря 28 Яну 2015, 03:34 by bimba

» ЧРД bimba
Ах мъжете.... Icon_minitimeСъб 15 Мар 2014, 21:54 by Admin

» ФОРУМА НАВЪРШИ 5 ГОДИНКИ
Ах мъжете.... Icon_minitimeПет 14 Мар 2014, 03:50 by Никели

» ВЕСЕЛА КОЛЕДА
Ах мъжете.... Icon_minitimeСря 25 Дек 2013, 18:43 by Admin

» НОВА ГОДИНА
Ах мъжете.... Icon_minitimeНед 22 Дек 2013, 19:00 by Admin

» Хранене за здраве
Ах мъжете.... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 20:31 by Admin

» ЗДРАВЕ
Ах мъжете.... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 19:08 by Admin

» ПРИКАЗКИ
Ах мъжете.... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 19:01 by Admin

» Вицове
Ах мъжете.... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 18:58 by Admin

» Музиката на моята младост
Ах мъжете.... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 18:51 by Admin

Кой е онлайн?

Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула


[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 230, на Сря 04 Май 2011, 10:47

ЧАТ

http://xat.com/Kyustendil Изображение, размещенное на servimg.com

Create your own banner at mybannermaker.com!

Март 2024

ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

КИРИЛИЗАТОР

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

ИНФОРМАЦИЯ И РЕКЛАМА

http://knnews.bg/

Listen Serbia Radio Ljubav - 96.6 FM Radio Online

Radio FOKUS Bitola Macedonia Makedonija ( makedonska narodna folk muzika ) at RadioForest.net http://www.radio-fokus.com/

http://worldtv.com/kyustendil_tv/

http://selindger.blogspot.com/

http://www.za-tebe.com/

    Ах мъжете....

    valeria
    valeria
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 179
    Points : 285
    Reputation : 11
    Join date : 09.05.2009
    Age : 63

    Ах мъжете.... Empty Ах мъжете....

    Писане by valeria Съб 29 Авг 2009, 17:04

    Ах, мъжете или Изповед на една 49 годишна брюнетка...


    По принцип нямам строг критерий за мъжете. Отворена съм към всякакъв тип мъже, стига да имат достатъчно чар, да са интелигентни. Много държа на добрите обноски, на доброто отношение между хората изобщо.

    Когато говорим за първa среща, за първи път виждане с мъж, той може да ме впечатли с добрия си външен вид, с доброто си държание. Впечатляват ме мъже, които са артистични натури, които имат добро възпитание, уважават жените и не ги третират като някакъв друг вид същества.

    Такъв човек съм, че оставям хората да изявят себе си от самото начало до края и в последствие си изграждам някакъв образ за човека, с когото контактувам. Отчитам добрите и лошите му страни и преценявам за себе си, до колко мога да понеса недостатъците му и до колко мога да се преборя със тях, защото мисля, че в една връзка и единият, и другият си влияят взаимно. В този смисъл смятам, че хората се променят под влияние на партньора си. Ако това, което съм „видяла”, ме устройва, няма проблеми да продължа контакта си с мъжа.

    Считам,че в отношенията с мъжете трябва да има задължително някаква връзка - интелектуална или духовна, защото всичко останало във връзката като секс, като взаимни преживявания, започва някак си да се изчерпва. Ако няма какво да си кажа със мъжа, ако нямам с него еднакви усещания към света и за нещата от живота, се оказва, че в един момент връзката губи всякакъв смисъл.

    Обикновено с всеки мъж, с който съм, търся да има поне малко напасване както в духовен, така и в сексуален план. Разбира се, вкусът ми се променя с годините. И определено смятам, че сексът е много важен, преди години не беше така. На този етап от живота си мисля, че за да съществува връзка между мъж и жена, трябва задължително отношенията им в леглото да са на ниво.

    Мога да кажа за себе си, че обичам да флиртувам, и го правя винаги, когато съм в настроение. Това ми доставя огромно удоволствие. Всъщност дали ще флиртувам с някой мъж, зависи и от самия него, зависи дали той умее да флиртува. Ако умее, съм в стихията си, но ако човекът отсреща не поеме, спирам и се отказвам.

    Установила съм, че във флирта огромно удоволствие ми доставя гъделът, който се получава, когато другият ти откликва адекватно и започва да те гледа възхитено. Чувствам се страхотно, когато виждам , че мъжът, с когото флиртувам, започва да открива хубавите неща у мен, когато усещам, че заедно мислим и „дишаме”.

    Затова просто обожавам да провокирам мъжете. Защото за мен провокацията е най-забавният начин мъжът най-добре да се саморазкрие. Ставам свидетел на това как той разсъждава, как реагира и т. н.

    Само да не си помислите, че въртя мъжете на малкия си пръст. Не. От това не изпитвам удоволствие. Но пък си позволявам да го правя с мъже, които се надценяват, и които смятат, че могат много, а всъщност не са толкова способни. Така им показвам, че много грешат, като смятат себе си за супермени - от една страна, а от друга - им доказвам,защото обикновено такива мъже омаловажават жените, че жените са по-добрата половина от човечеството.

    Не допускайте, че смятам, че жените превъзхождат мъжете. Просто мисля, че жените имат някои качества, които мъжете не притежават. И тези качества са по-полезни за човека, за да живее, за да възприема света около себе си, да се справя с проблемите си, за да върви напред.

    Много от мъжете ми казват, че ги впечатлявам с интелекта си, но като че ли това не винаги е истина. Нямам точна представа. Но предполагам, че най-вече и в повечето случаи е това.

    Честно казано, не бих преспала с мъж, с който се виждам за пръв път, защото житейският ми опит е солиден и ми е показал, че който ми хареса от пръв поглед, обикновено не става след това. Оказва се некачествен човек. Спестявам си подобни грешки, защото знам, че разочарованията са големи. А разочарованието от един мъж при мен преминава в разочарование към всички мъже и затова не искам да се настройвам негативно.

    Говорим за разочарование. Много неща могат да ме разочароват у мъжете. Най-вече ме разочарова бягството от отговорностите им. И когато установявам подобно нещо, съм най-потресена. Потриса ме безотговорността на мъжете към собствения им живот, към хората, които ги заобикалят, към всичко. Смятам, че при тях има някакво тотално бягство от отговорностите, които са приети, ако щете, в исторически аспект. Да. Животът е станал много труден за всички, но като че ли жените са някак си по-борбени, търсят начини за изход от ситуациите. Докато мъжете просто вдигат белия байряк и казват „Аз толкова мога и понеже не мога, го удрям на живот!” или „Все ми е тая! Оставaм си вкъщи! Не ми пука! Не ме интересува!”. Това поведение адски ме разочарова.

    Общоизвестно е, че жените обичат да се задоволяват капризите им, но аз не съм от този тип. Взела съм доста сериозно живота в ръцете си и искам да направя нещо в него, а в този мъжки свят е трудно за една жена. Да си жена, да си женствена, да живееш като бабите ни само в къщи, и да изискваш от мъжа, и той да е длъжен с всичко да се справи и да подсигури, според мен е някак неадекватно. Може би мисленето ми не е съвсем женско. Но мога да кажа искрено,че капризи рядкo имам
    Имам искания, които са основателни и реални, и тогава наистина държа мъжът, с който съм, да ги изпълнява.

    Всъщност, като се замисля, с мъжете много по-лесно комуникирам и се разбирам. Като че ли мъжете по-лесно се манипулират отколкото жените. Жените имат много повече претенции и комуникацията с тях е трудна. Докато мъжете са някак си по-здраво стъпили на краката си, гледат по-прагматично на живота и са по-големи реалисти.

    Нека не прозвучи нескромно, но смятам, че мъжете ме харесват заради умението ми да ги изслушвам, да се договарям с тях, заради разностранните ми интереси и знания от различни области на живота. Някои мъже харесват и жената в мен, излъчването, чара ми. Има мъже, които гледат и така на мен.

    Смятам, че мъжете търсят в една жена най-вече и преди всичко домакинята. Съвсем наскоро участвах в разговор с мъже, които коментираха жената по принцип. И те бяха на мнение, че един мъж би се отказал от Мис Свят дори, ако до него има жена, която е добра домакиня и е грижовна. Като че ли повечето търсят в жената майката. И това за сетен път говори, че са избягали от отговорностите си, и че по-скоро не са изживяли детството си, и не са пораснали.

    Съвременните мъже искат да бъдат обгрижвани. Може би имат някакво основание. Разбирам ги. Това е така, защото животът е напрегнат и труден и пред тях стоят много предизвикателства. Поради лошо възпитание или самовъзпитание, на мъжете не им стигат сили да се справят с предизвикателствата на живота. Нямат силата да носят на плещите си т. нар. мъжко поведение. Ето още едно доказателство, че жената е по-силна от мъжа.

    Моето послание към мъжете е, да намират всеки ден поне по 5 минути да се спират, и да се вглеждат в жената до тях, и да мислят за нея като за човек, да се опитват да намерят пътя към нея, да се опитват да разберат какви стремежи и желания има, защото жената не се нуждае нито от широкия им гръб, нито от нещо друго от тялото им. Нуждае се от внимание, разбиране и подкрепа, и ако всеки мъж отделя поне малко време за жената до себе си, смятам, че животът би бил по-добър.

      В момента е: Чет 28 Мар 2024, 16:44