Кюстендилски свободен форум

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кюстендилски свободен форум

Сайт за приятно изкарване на свободното време

ТОЧНО ВРЕМЕ:

Latest topics

» Честит рожден ден Бате!
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeСря 28 Яну 2015, 03:34 by bimba

» ЧРД bimba
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeСъб 15 Мар 2014, 21:54 by Admin

» ФОРУМА НАВЪРШИ 5 ГОДИНКИ
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeПет 14 Мар 2014, 03:50 by Никели

» ВЕСЕЛА КОЛЕДА
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeСря 25 Дек 2013, 18:43 by Admin

» НОВА ГОДИНА
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeНед 22 Дек 2013, 19:00 by Admin

» Хранене за здраве
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 20:31 by Admin

» ЗДРАВЕ
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 19:08 by Admin

» ПРИКАЗКИ
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 19:01 by Admin

» Вицове
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 18:58 by Admin

» Музиката на моята младост
ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Icon_minitimeСря 27 Ное 2013, 18:51 by Admin

Кой е онлайн?

Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости

Нула


[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 230, на Сря 04 Май 2011, 10:47

ЧАТ

http://xat.com/Kyustendil Изображение, размещенное на servimg.com

Create your own banner at mybannermaker.com!

Април 2024

ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

КИРИЛИЗАТОР

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

ИНФОРМАЦИЯ И РЕКЛАМА

http://knnews.bg/

Listen Serbia Radio Ljubav - 96.6 FM Radio Online

Radio FOKUS Bitola Macedonia Makedonija ( makedonska narodna folk muzika ) at RadioForest.net http://www.radio-fokus.com/

http://worldtv.com/kyustendil_tv/

http://selindger.blogspot.com/

http://www.za-tebe.com/

3 posters

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    valeria
    valeria
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 179
    Points : 285
    Reputation : 11
    Join date : 09.05.2009
    Age : 63

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by valeria Съб 26 Мар 2011, 15:57

    Из писма.....на една погребана от мен любов....../2006-7 г./

    ...не искам да те загубя... НЕ ИСКАМ!!! ОБИЧАМ ТЕ и не мога да опиша с думи колко.. тази сладка болка не ми дава покой.. мятам се като риба на сухо.. мисля само за теб и нищо друго няма значение на този свят... искам да изживея живота си с теб.. Губя представа за добро и за лошо.. Защо Бог ме подлага на това жестоко изпитание?! Нали ме обича?! Нима е греховно това, което изпитвам към теб?! Защо не мога да те имам?! Защо отново съм сам и защо трябва да живея със съзнанието, че теб те има.. че ме обичаш.. и че не мога с нищо да променя съдбата ни?! Защо ми е тази любов?! Не искам повече да ме боли.. кажи ми как да спра тази унищожаваща душата ми болка?! Как да оцелея?! Как да се съхраня?! Не си ли платих вече?! Малко ли беше страданието ми през тези години?! Какъв непростим грях изкупвам?! Къде отиде оптимизма ми? Какво стана с веселото и добро момче?! Как да живея сега без теб?! Откъде да намеря сили за да нося този тежък кръст.. тази нечовешка душевна болка?! Нали си психотерапевт?! ОТГОВОРИ МИ! МОЛЯ ТЕ! ОТКЪДЕ ДА ПОТЪРСЯ ПОМОЩ?!!! Защо ме подлуди и ме захвърли на произвола?! Това ли искаше?! Не можем ли да захвърлим логиката и прагматизма и да изгорим в бушуващия пожар на нашите чувства?! Защо не го правим?! Колко живота живеем.. и как ги живеем?! Искам да горя, а не да тлея.. Нима ти не виждаш разликата между двете? Кога ще живееш своя собствен живот? Как и с кого?! Да не мислиш, че е толкова лесно да намериш човек, с когото да имаш взаимност, който да те обича повече от себе си.. и за когото да си в състояние да влезеш в огъня, ако го поиска от теб?! РАЗБЕРИ НАЙ-ПОСЛЕ!!! ОБИЧАМ ТЕ!!! ОБИЧАМ ТЕ!!! ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!


    Приятели, предизвиквам Ви с публикуването на това писмо!!

    Отворете душите си, и споделете за своята единствена, бурна, изпепеляваща любов, която е белязала живота Ви...
    I love you
    valeria
    valeria
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 179
    Points : 285
    Reputation : 11
    Join date : 09.05.2009
    Age : 63

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by valeria Вто 12 Апр 2011, 18:10

    Почти месец,и нито един осмелил се да вземе отношение по темата....Жалко,мислех че тук влизат интелигентни и съответно достатъчно разкрепостени хора, които не са само читатели на написаното, но и могат да изразят собствено мнение...явно не е така! I love you
    лейди
    лейди
    PRO
    PRO


    Брой мнения : 136
    Points : 162
    Reputation : 5
    Join date : 20.03.2009
    Age : 55
    Местожителство : Кюстендил

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by лейди Сря 13 Апр 2011, 04:50

    Ако търсиш разкрепостени, за интелигентни не гарантирам Wink си на точното място.
    Незнам защо батето досега не се е вписал в темата той е поет по душа?
    Вале мемога да разбера едно нещо ,би ли могла да ми помогнеш, писмото от мъж ли е писано или от жена,че има едно малко недуразумение :

    Нима ти не виждаш разликата между двете?
    valeria
    valeria
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 179
    Points : 285
    Reputation : 11
    Join date : 09.05.2009
    Age : 63

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by valeria Сря 13 Апр 2011, 16:25

    "Какво стана с веселото и добро момче?!","Защо отново съм сам..." - лейди,това са цитати от писмото, и би трябвало да ти дадът отговор на въпроса ти... Автора е мъж,при това юрист...Оказва се,че въпреки битуващото мнение за мъжете,че не са твърде романтични и не са склонни да споделят открито чувствата си, не е точно така...или поне не всички са сухари... Wink
    лейди
    лейди
    PRO
    PRO


    Брой мнения : 136
    Points : 162
    Reputation : 5
    Join date : 20.03.2009
    Age : 55
    Местожителство : Кюстендил

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by лейди Сря 13 Апр 2011, 17:32

    study
    Че е писано от мъж е бих казала ясно ,но има нещо збъркано по отношение на лирическия герой.
    А по отношение на романтиката ,има много романтични мъже които немогат да пишат стихове,за мен поне това не е критерий за романтика.

    Красив роман е любовта,
    написан без начало и без край.
    Започнеш ли, четеш го цял живот.

    Не си ли чел ти досега,
    любими мой ти тоз роман,
    в сърцето си не го чувстваш ти?

    Не си ли плакал ти,
    когато люлякът цъфти?
    Не си ли чакал ти
    да дойдат по-щастливи дни?

    Красив роман е любовта,
    написан без начало и без край.
    Започнеш ли, четеш го цял живот.
    мръснитанци
    valeria
    valeria
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 179
    Points : 285
    Reputation : 11
    Join date : 09.05.2009
    Age : 63

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by valeria Сря 13 Апр 2011, 20:12

    Никъде не става въпрос за стихове, нито за това, че романтични са тези мъже, които могат да пишат поезия...И ми е интересно кое му е сбърканото на лирическия герой...
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 1127
    Points : 1808
    Reputation : 8
    Join date : 14.03.2009
    Age : 64
    Местожителство : Кюстендил, България

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by Admin Чет 14 Апр 2011, 00:44

    Дали пък не се познаваме повече, отколкото е необходимо, за да можем без да се срамуваме да открием душите си, та затова не върви темата. Същите, а и други подобни в писмото въпроси съм си задавал преди 30 години. Сега смятам, че съм улегнал и проблемите са ми от друг характер.
    valeria
    valeria
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 179
    Points : 285
    Reputation : 11
    Join date : 09.05.2009
    Age : 63

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by valeria Чет 14 Апр 2011, 00:59

    Амин....Админа се произнесе! clap
    лейди
    лейди
    PRO
    PRO


    Брой мнения : 136
    Points : 162
    Reputation : 5
    Join date : 20.03.2009
    Age : 55
    Местожителство : Кюстендил

    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by лейди Чет 14 Апр 2011, 01:48

    Бате кажи си проблемите ,може пък темата да продължи .........

    Вале как да не е збъркан лирическия герой,нали е влюбен Wink

    Sponsored content


    ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ...... Empty Re: ИЗ ПИСМА.....НА ЕДНА ПОГРЕБАНА ОТ МЕН ЛЮБОВ......

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет 26 Апр 2024, 19:01